سوالات متداول

کاربر جدید هخا ثبت نام کردم، اما برای من پیامکی نیامده است.

1- دریافت پیامک تبلیغاتی را برای سیم كارت همراه خود مسدود کرده اید.
2- مشکل در سامانه پیامکی سراسری : در دفتر کار فردی که شما را معرفی کرده، بخشی به نام "لیست افراد معرفی شده" وجود دارد که در آن بخش نام و شماره هخای شما وجود دارد. بعد از بدست آوردن شماره هخای خود، در صفحه ورود در قسمت نام کاربری شماره هخای خود را وارد کرده، قسمت کلمه عبور را خالی گذاشته؛ کد امنیتی را در قسمت سوم وارد کرده و سپس روی متن قرمز رنگ "رمز عبور را فراموش کردم" بزنید. رمز عبور جدید برای شما پیامک خواهد شد و می توانید وارد شوید.
3- ثبت نادرست شماره تلفن همراه فرد در هنگام ثبت نام : باید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.
4- پرداخت به طور کامل انجام نشده است : چنانچه پول از حساب شما کسر نشده است و یا به مدت 72 ساعت بعد دوباره پول به حسابتان بازگشت شود، باید دوباره اقدام به ثبت نام کاربر جدید هخا نمایید.

کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.
به صفحه اصلی سایت هخا بروید.

به صفحه ورود بروید.

در قسمت نام کاربری شماره هخای خود را وارد کرده،قسمت کلمه عبور را خالی گذاشته، و کد امنیتی را در قسمت سوم وارد کرد و سپس روی متن قرمز رنگ "رمز عبور را فراموش کردم" بزنید.

رمز عبور جدید برای صاحب هخا پیامک خواهد شد. (در صورتی که شماره تماس شخص درست باشد).
در بخش کاربری به من پیام "نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است" را نشان می دهد.

در صفحه ورود در قسمت نام کاربری شماره هخای خود را وارد کرده، قسمت کلمه عبور را خالی گذاشته، و کد امنیتی را در قسمت سوم وارد کرده و سپس روی متن قرمز رنگ "رمز عبور را فراموش کردم" بزنید. رمز عبور جدید برای صاحب هخا پیامک خواهد شد.

بعد از خرید پیام خرید شما ناموفق بوده است را نمایش میدهد پول از حساب من کم شده است، اما هنوز در دفتر کارم ثبت نشده است.

چنانچه به صورت حضوری خرید کرده اید، با دفتر تماس بگیرید تا پیگیری شود. اما چنانچه به صورت غیر حضوری خرید را انجام داده اید، مدت ۷۲ ساعت پس از خرید صبر کنید،چنانچه پول به حساب شما برگشت نشد، با دفتر تماس بگیرید.

پیامک خرید موفق برای من آمده، اما برای فروشنده پیامک نشده است.

فروشنده باید در دفتر کار خود در سایت در بخش گزارش های خرید، ثبت خرید شما را چک کند و چنانچه خرید شما ثبت نشده باشد باید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید.

بعد از خرید برای من پیامک خرید موفق نیامده اما در دفتر کارم ثبت شده است. آیا خرید من موفق بوده است؟

گاهی اوقات ممکن است به دلایل مختلف پیامک خرید به دست شما نرسد، اما چنانچه آن خرید در دفتر کار شما ثبت شده، به معنای خرید موفق می باشد.

شماره هخای خود را گم کرده ام.

با پشتیبانی تماس بگیرید .

در بخش لیست افراد معرفی شده من، فقط شماره ها مشخص است و معلوم نیست که شماره متعلق به چه کسی است.

این مسئله به "دلیل کوچک بودن عرض صفحه نمایش تلفن همراه" اتفاق می افتد.
برای رفع این مسئله، از طریق مرورگر تلفن همراه تان وارد دفتر کارتان به نشانی hakhacard.com شده و بعد از فعال سازی قابلیت چرخش تلفن همراه و قرار دادن گوشی تان به حالت افقی قابل مشاهده می باشد.


مشاهده فیلم های آموزشی