25668 تومان ویژه مشتریان هخا
میزان تخفیف:2232تومان
27900 تومان
وضعیت: موجود نیست
تعداد*
هزینه ارسال کالا ها با مشتری می باشد و ارسال به صورت تیپاکس و یا پیک موتوری و یا چاپار انجام میپذیرد.

کتاب رهبری انرژی

فروش ویژه با 20 درصد تخفیف(ویژه مشتریان هخا کارت) 

در ستایش کتاب رهبری انرژی

«شما نمی‌توانید در مسیر زندگی و رهبری‌تان میان‌بر بزنید. رهبری انرژی داستانی است با پیامی بسیار قدرتمند؛ چیزی که من پیش‌بینی می‌کنم طرز فکر و زندگی میلیون‌ها نفر در هر موقعیت اجتماعی را دستخوش تغییر خواهد کرد.»

مایکل پورت، نویسنده کتاب پرفروش  Book Yourself  Solid

«رهبری انرژی دیدی کامل به چشم‌انداز منحصربه‌فرد جایگاه رهبران است تا آن‌ها به شکل تأثیرگذار انرژی خود را به سطوح بالاتری از تفکر و خلاقیت انتقال ‌دهند. برای همه آن‌هایی که رهبر هستند، با رهبران کار می‌کنند یا کسانی که به‌دنبال بهبود رهبری خود هستند، خواندن رهبری انرژی ضروری است. برای مثال مربی‌ها، مشاورها و مدیران منابع انسانی باید برای این کتاب روشنگر زمان باکیفیت صرف کنند. درس‌های این کتاب بسیار گرانبها هستند.»

مارگارت کریگبام، استاد معتبر مربی‌گری

«مفاهیم این کتاب برای هرکس که مصمم است با تمام پتانسیل خود زندگی کند، وسیع و دگرگون‌کننده است. نمودار درک از خودِ پرانرژی فقط ابزار رهبریِ آگاهی نیست، بلکه من آن ‌را نقشه مسیر تکامل بشر می‌نگرمـ هم‌زمان با آفرینش درک از جایی که بوده‌ایم، رهبران را به سمت بینش آینده هدایت می‌کند.»

کورت رایت، نویسنده کتاب قانون‌شکنی

«اغلب به نظر می‌رسد با ارزش‌ترین کتاب‌ها چیزی را به ما ارائه می‌کنند که به آن توجه نکرده بودیم و نمی‌دانستیم، اما با یک‌بار خواندن آن‌ها همه را درمی‌یابیم و به درک شهودی از آن‌ها می‌رسیم. رهبری انرژیچنین کتابی است. این کتاب به زندگی و خصوصاً به رهبری نگاه بسیار منحصربه‌فرد دارد و دستورالعملی برای تسلط بر خود و کار پیشنهاد می‌دهد و به‌راستی از دسته کتاب‌های متفکرانه است.»

US Motor Works, LLC جیل بنجامین، مدیر ارشد اجرایی

«همه ما در هسته و اساس خود از انرژی ساخته شده‌ایم. این کتاب برای بودن در هستی راه‌های واضح، قاطع و روشن پیشنهاد می‌دهد. قوانین انرژی به صورت حرفه‌ای و کاملاً مسلط توضیح داده شده‌اند و اگر این اصول با روش رهبری ما یکی شوند، می‌توانیم مطمئن باشیم که خودمان، روابطمان و نتایج کارهایمان را دگرگون خواهیم کرد.»

توماس جی کرین، نویسنده کتاب قلب مربی‌گری

«بعد از خواندن داستان احیای یک شرکت ورشکسته، خواستم دریابم که چگونه رهبری انرژی می‌تواند سازمان مرا قوی‌تر بکند. بعد از اجرای این پروسه، از بهبود در رفتار و روحیه تیم مدیریتم شگفت‌زده شدم. در آخر هم باید بگویم بسیار عالی است برای درک این‌که چه‌چیز بیشترین اهمیت را دارد راهنما داشته باشید، نه‌تنها در محل کار بلکه در کل زندگی.»

Grays wine and marketplace گری فیش، مدیر ارشد اجرایی و رئیس

«سیستم رهبری انرژی حیرت‌انگیز است و ارزش بسیار زیاد خود را اثبات کرده است. مراجعان من می‌گویند ‌ای کاش سال‌ها پیش این سیستم را می‌شناختند. من در یک سال گذشته آن را در مورد هر شخص دیگر زندگی‌ام به کار بردم. بینش‌هایی که این کتاب پیشنهاد می‌دهد و تأثیراتی که بر نتایج می‌گذارد، واقعاً استثنایی هستند. من به تمام کسانی که می‌خواهند به دیگران و خودشان کمک کنند جداً رهبری انرژی را پیشنهاد می‌کنم.»

MHA, FACHE, CEC, AELC مارک وی واینر، مربی اجرایی

 

شابک :978-964-236-821-1
موضوع :موفقیت و مدیریت
نام کتاب :رهبری انرژی (زندگی و محل کارتان را از پایه دگرگون کنید)
نویسنده (ها) :بروس داشنایدر
مترجم (ها) :آزاده سلحشوری
قطع :رقعی
صفحات :320
تاریخ چاپ :سال ۱۳۹۶
نوبت چاپ :چاپ اول